Joensuu

Jukolankatu 18, 80160 Joensuu
puh. 013 871 023 | fax. 013 871 024

joensuu@a-kuivaus.fi

Joensuu - Kartoitus ja kuivaus

Kosteuskartoitukset
Terho Hirvonen
Aluepäällikkö
Savo-Karjala
0400 203 385terho.hirvonen@a-kuivaus.fi
Vesa Sormunen
Sisäilma-asiantuntija
0400 498 162vesa.sormunen@a-kuivaus.fi
Jari Naumanen0400 488 177jari.naumanen@a-kuivaus.fi
Heikki tiitinen0400 420 610heikki.tiitinen@a-kuivaus.fi
Timo Malinen0400 418 232timo.malinen@a-kuivaus.fi
Jarno Saastamoinen0400 466 792jarno.saastamoinen@a-kuivaus.fi
Lämpökuivaukset / märkätilojen valvonta
Jarno Saastamoinen0400 466 792jarno.saastamoinen@a-kuivaus.fi
Kuivauksien asennukset/käynnissä olevien kuivaustyömaiden tiedustelut
Marko Eronen0400 849 330marko.eronen@a-kuivaus.fi
Erkki Eskelinen0400 466 205erkki.eskelinen@a-kuivaus.fi
Rakennusosasto
Jarno Saastamoinen
Työpäällikkö
0400 466 792jarno.saastamoinen@a-kuivaus.fi
Harri Lintunen
Työnjohtaja
0400 897 823harri.lintunen@a-kuivaus.fi
Kauko Kakkonen0400 127 945
Reijo Hirvonen0400 897 825
Tuomas Konttinen0400 422 630
Harri Lehikoinen0400 461 160
Siiri Suhonen0400 466 196
Petri Pajarinen0400 422 860
Jarno Hirvonen0400 421 886
Jari Ikonen0400 415 605
Heli Mustonen0400 421 686
Toimisto
Tarja Hirvonen0400 448 122tarja.hirvonen@a-kuivaus.fi
Hanna-Mari Vuori0400 448 122hanna-mari.vuori@a-kuivaus.fi